KAS YRA ICW SAVITARNOS PLOVYKLA

ICW savitarnos plovyklą sudaro keli atviro tipo postai (postais vadinamos mašinos plovimo vietos), kuriuose sumontuotos vandens, tirpiklių ir ploviklių tiekimo žarnos su pistoletais. Ten pat yra valdymo pultai, kuriais klientas savarankiškai valdo visus plovyklos režimus. SAVO AUTOMOBILĮ KLIENTAS PLAUNA PATS. Šalia objekto yra aikštelė, kurioje eilės laukia kitos mašinos ir kurioje įrengta vieta nušluostyti, išsiurbti automobilį ir kita. Viskas organizuota taip, kad esant žemesnei nei minus 15 laipsnių temperatūrai, žmogus plaudamas ir valydamas savo mašiną nejustų diskomforto.

ISW SAVITARNOS PLOVYKLOS VEIKIMO SCHEMA

Klientas įvažiuoja į postą, išlipa iš mašinos ir valdymo pulte papildo balansą. Balansą galima papildyti kupiūromis, monetomis ar pačioje plovykloje įsigytais metaliniais žetonais. Tada klientas pasirenka pageidaujamą programą (arba programas) ir pradeda plauti automobilį.
Plovimas trunka nuo 5 iki 10 minučių, priklausomai nuo pasirinktų programų skaičiaus. Posto zonoje numatyti tik „šlapio“ plovimo procesai. Srovės stiprumas ir posto matmenys apskaičiuoti tokiu būdu, kad vandeniu apsipilti arba save apsipurkšti netyčia nepavyks. Todėl nereikia jokių specialių drabužių ar avalynės.
Užbaigęs plovimą (plovikliais ir vandeniu) klientas išvyksta iš posto (išvažiuoja arba nuvažiuoja į specialiai skirtą vietą netoliese, kurioje jis galės sausai iššluostyti mašiną, ją išsiurbti ir apskritai, daryti viską, kas jam atrodo reikalinga automobiliui).O tuo laiku kitas klientas iš karto įvažiuoja į postą.
Esant tokiai organizacijai ICW savitarnos plovykla su 5 įrengtais postais per parą gali priimti virš 600 automobilių.
ICW savitarnos plovykla dirba 24 valandas per parą 365 dienas per metus.

ICW SAVITARNOS PLOVYKLOS DARBUOTOJAI

Kadangi visos ICW savitarnos plovyklos yra kiek įmanoma automatizuotos, galima organizuoti visus procesus taip, kad apskritai plovykloje nereikėtų nuolatinių darbuotojų.
Jeigu pageidaujate, pakanka vieno operatoriaus darbo vietoje (iš viso 3 arba 4 žmonės, priklausomai nuo Jūsų pasirinkto budėjimo grafiko), kuris valytų iš postų šiukšles ir purvą, kuriuos palieka klientai, pakeistų talpyklas su cheminėmis medžiagomis į naujus, be to „stebėtų“ objektą ir teiktų konsultacijas klientams, kuriems nepavyksta savarankiškai pasinaudoti teikiamomis paslaugomis.

ICW PLOVYKLOS TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

ICW savitarnos plovyklos savininkui nereikia turėti nuolatinio techninės priežiūros darbų specialisto.
Visos paslaugos, kurias teikia mūsų priežiūros paslaugų tarnyba, gali būti suteiktos nuotoliniu būdu stebint įrangą, o planinius darbus, atsarginių dalių keitimą ir reguliarias apžiūras asmeniškai atlieka mūsų priežiūros tarnybos atstovai.

ICW SAVITARNOS PLOVYKLOS VALDYMAS

Automatinė valdymo sistema akimirksniu pateikia visą ICW savitarnos plovyklos darbo statistiką specialioje interneto svetainėje (jei pageidauja savininkas).
Galite stebėti plovyklos darbo rezultatus per kompiuterio nuotolinę prieigą iš bet kurio pasaulio taško, kur tik yra internetas. Jeigu procesas bus organizuotas kvalifikuotai, savininkas gali ištisus mėnesius nesilankyti objekte: operatoriai atlieka savo pareigas (jų nedaug), laiku užsako plovimo priemones, priežiūros paslaugų tarnyba stebi įrenginių būklę, inkasaciją atlieka bankas.
Visose ICW savitarnos plovyklose medžiagų sąnaudos griežtais dozuotos, apskaičiuotos ir automatizuotos, todėl žmogiškasis faktorius ir vagystės atvejai praktiškai eliminuojami.
Kadangi plovykla parduoda TIK laiką arba žetoną, kontroliuoti parduotų „prekių“ ir įplaukų santykį labai lengva. Vagysčių nėra. Jeigu savininkas nusprendė iš objekto pasiimti įplaukas savarankiškai, jam teks lankytis plovykloje mažiausiai bent kartą per dieną.
Jeigu Jūs susidomėjote, tačiau turite abejonių (ar plovykla veiks ištisą parą, ar tikrai atvažiuos žmonės ir ar ji atsipirks per trumpą laiką), apsilankykite INVESTUOTOJAMS skirtame puslapyje ir Jūs tikriausiai surasite visus atsakymus į savo klausimus.
O jeigu vis dar turite abejonių – galite nuvykti į miestus, kuriuose jau veikia ICW savitarnos plovyklos (o tai virš 20 miestų Ukrainoje): pažiūrėsite į klientų srautą, pabendrausite su žmonėmis, o dar geriau – pasikalbėkite su veikiančių objektų savininkais.
Jeigu manote, kad Jūsų regionas skiriasi nuo kitų (ypatingas klimatas, ypatingi žmonės ir pan.), tada visada galite arba rizikuoti arba laukti kol ICW savitarnos plovyklą Jūsų regione atidarys kas nors kitas. Tačiau nepamirškite, kad ekonomiškai pagrįstas postų skaičius – 1 postas 10 tūkstančių gyventojų.

KONTAKTAI

KLAIPĖDA

Bičiulių g. 32, Budrikų k. LT-96320 Klaipėdos raj.

mob.tel: 8 686 66278
El.paštas: edvardas.zutautas@gitana.lt
Tinklalapis: www.icw.lt

Turite klausymu?

Mūsų specialistas jums padės

TOP