INVESTAVIMO Į ICW PLOVYKLAS SCHEMA

ĮRANGA

ICW savitarnos plovyklos pagrindinės išlaidos yra susijusius su plovyklos įrangos įsigijimu. ICW automobilių plovyklos įrangos kaina savaime aišku priklauso nuo Jūsų būsimos plovyklos įrengimo, nuo plovimo postų skaičiaus (ar bus 2,3 postai, ar 6 ir 8 postai). Remiantis mūsų savitarnos plovyklų paleidimo eksploatuoti patirtimi ir praktika – iš bendros plovyklos paleidimui skirtos sumos maždaug 36 % sudaro įrangos įsigijimo išlaidos. Mes visada stengiamės, kad ICW savitarnos plovyklų įranga būtų pagaminta ir Jums pristatyta šiek tiek anksčiau jos montavimo termino. Tokiu būdu mes užtikriname, kad optimaliai bus išdėstyti visi mazgai ir agregatai, net jei statybos darbus atlikote savarankiškai.

PASTOGĖ

Antra pagal dydį išlaidų suma yra investuojama į ICW savitarnos plovyklos pastogę, nes tai yra plovyklos išvaizda arba dizainas. Savo klientams mes siūlome pasirinkti unikalius ICW savitarnos plovyklų dizainus, atitinkančius bet kokius mūsų investuotojų poreikius. ICW pastogė – tai jūs būsimos savitarnos plovyklos „veidas“. Patraukli pastogė – tai pirma, ką pamato potencialus klientas. ICW savitarnos plovyklos komplekso puikią išorę užtikrina ne tik dizainas, bet ir naudojamų medžiagų kokybė. Kuo kokybiškesnė medžiaga, tuo objekto išorė išliks ilgiau nepakitusi.

STATYBA

Trečią sąnaudų dalį užima savitarnos plovyklos statyba.Mūsų praktika rodo, kad vidutinės ICW savitarnos plovyklos statybos ir apdailos darbai Ukrainoje užima nuo 2 iki 3 mėnesių. Šio etapo darbų sąrašas: • Dabai nuo „0“ – valymo, inžinerinių tinklų tiesimo, grindų įrengimo, grindų šildymo, betono užliejimo darbai; • Techninių patalpų – mašinų skyriaus statyba.

DOKUMENTAI

ICW plovyklų investuotojams – tai vienas iš pačių sudėtingiausių ir daug kaštų reikalaujantis etapas. ICW savitarnos plovyklos sėkmingam paleidimui reikalingų dokumentų sąrašas: • Statybos sąlygos – gauti statybos leidimą; • Techninės sąlygos – prijungti vandenį, elektrą dujas; • Architektūros projektas; • Leidimas pradėti eksploatuoti.

APLINKOTVARKA

ICW savitarnos plovyklos teritorijos aplinkotvarka nėra pagrindinis mūsų klientų išlaidų etapas, tačiau jis yra pakankamai svarbus. Gera savitarnos plovyklos komplekso išvaizda pasiekiama ne tik pačios plovyklos dizainu ir medžiagų kokybe, bet ir šalia jos esančios teritorijos aplinkos išvaizda. Kainai turi įtakos plovyklos sklypo plotas, dangos rūšis (asfaltas, tašyti akmenys), apželdinimas ir t. t.

PRIEDAI

Mes visada savo klientam siūlome įsigyti papildomus ICW priedus, skirtus savitarnos plovyklai, kadangi jų dėka padidinamas plovyklos klientų lojalumas ir atitinkamai jų savininkų pelningumas. Vertėtų atkreipti dėmesį į ICW savitarnos siurblį, remiantis ICW savitarnos plovyklų atidavimo eksploatuoti patirtimi, šis įrenginys plovyklos savininkui kasdien duoda stabilias pajamas.

KONTAKTAI

KLAIPĖDA

Bičiulių g. 32, Budrikų k. LT-96320 Klaipėdos raj.

mob.tel: 8 686 66278
El.paštas: edvardas.zutautas@gitana.lt
Tinklalapis: www.icw.lt

Turite klausymu?

Mūsų specialistas jums padės

TOP